Moje aplikacje ułatwiające zorganizować dzień

Taka moja mała lista aplikacji na tablet czy też smartfona, które w dużej mierze ułatwiają mi zorganizowanie dnia pod względem zaplanowanych zadać.
 

Jedną z moich – nie powiem, że ulubioną – ale pomagająca mi w opanowaniu zadań na dany dzień jest S Terminarz – czyli dobrze zaprojektowany kalendarz z opcją tworzenia list to-do.  Aplikacja może bez problemu synchronizować się z kalendarzem Google jak i innymi serwerami.
Widok aplikacji:
- Rok
- Miesiąc
- Tydzień
- Dzień
- Lista
- Zadania

IMG_3737IMG_3736IMG_3738IMG_3739IMG_3740IMG_3741IMG_3742

Do każdego dnia możemy przypisać:
-WYDARZENIE
- ZADANIE
- NOTATKI

☆☆☆☆☆☆

Kolejna aplikacja, która  wspomaga poprzednią to Any.do.

IMG_3745any-do

☆☆☆☆☆

Jeszcze dodam jedną aplikację, która pomoże nam w zapamiętaniu wszystkich urodzin, imienin czy innych uroczystości. Po prostu wszystko pod kontrolą ;P
Aplikacja nazywa się po prostu URODZINY.

W tej aplikacji możemy zgromadzić listę z datami urodzin, imienin czy też innych ważnych czy też mniej ważnych dat. Możemy ją zsynchronizować np. z kontem na FB, wysłać nasze dane na inne urządzenie, celem późniejszego odzyskania (w razie jakiejś katastrofy) czy też zapisać te dane celem backup’u na naszą kartę SD.

Dane wprowadzamy klikając na znak + i wybieramy rodzaj: urodziny, imieniny czy specjalne (np. rocznica), po wybraniu rodzaju przechodzimy dalej i wybieramy osobę z naszych kontaktów lub nie występującą w kontaktach.

Jeśli wybierzemy osobę z naszych kontaktów, to zostanie otwarta aplikacja przechowująca nasze kontakty – u mnie jest to aplikacja Contact+ (kolejna bardzo przydatna aplikacja).

 

podpis1

Copyright © 2014 ♥LoveMyLife♥ , Blogger