Dostawa z Dolce Gusto

Jakiś czas temu zrobiłam zakupy na DolceGusto i zakupiłam kilka moich ulubionych kaw i kilka nowości. Udało mi się również zakupić pakiety startowe, jakie dostaje się razem z zakupionym ekspresem.Lista zakupionych kaw i czekolad:

Latte Macchiato Vanilla - Zachwyci Cię wspaniałym waniliowym aromatem. 
Latte Macchiato Vanilla łączy w sobie intensywność Espresso, delikatność mlecznej pianki i wspaniały waniliowy aromat. Latte Macchiato znaczy po włosku "zabarwione mleko". To spienione mleko, do którego wlano "naparstek" mocnego, intensywnego Espresso. Sztuka polega na tym, aby kawę pewnym ruchem wlać do mleka. Pozwala to uzyskać perfekcyjny napój o trzech wyrazistych warstwach. Aby wyeksponować poszczególne warstwy napoju proponujemy przezroczystą szklankę zaprojektowaną specjalnie do Latte Macchiato.

Choco Caramel - Czekolada w duecie z karmelem? Brzmi kusząco. Choco Caramel to wyjątkowy napój dla wielbicieli czekoladowych przyjemności. Skomponowaliśmy go z gorącej, gęstej czekolady i kremowej pianki, a na koniec wzbogaciliśmy delikatną nutą karmelu.


Cafe au Lait - Duża mleczna kawa na dobry początek dnia :) NESCAFÉ® Dolce Gusto® Café au 
Lait to idealny sposób na dobry początek dnia! Uwieńczona aksamitną pianką, duża, mleczna Café au Lait zawdzięcza swój łagodny smak harmonijnej kompozycji kawy i mleka zamkniętych w jednej kapsułce. Delektuj się nią od samego rana.


Mocha - Doskonałe połączenie espresso i pysznej czekolady.
Kawa czy czekolada? A może jedno i drugie? Spróbuj kawy Mocha. To idealne połączenie aromatycznego espresso, mleka i gorącej czekolady. Pozwól sobie na chwilę słodkiej przyjemności, która umili Ci długie, zimowe wieczory.

Nesquik - Pyszne kremowe kakao z gęstą pianką Idealny na śniadanie, kakaowy przysmak dla całej rodziny. NESCAFÉ Dolce Gusto Nesquik to pyszne kremowe kakao z obfitą gęstą pianką, które smakuje dzieciom i... kusi dorosłych.

oraz 4x zestaw startowy 

Zestaw zawiera 6 kapsułek do przygotowania 4 napojów:

- Cortado Espresso Macchiato (1 kapsułka) - mocna kawa przełamana kroplą mleka

- Espresso Intenso (1 kapsułka) - mocna mała czarna
- Cappuccino (1 kapsułka z kawą i 1 kapsułka z mlekiem) - ulubiona kawa Włochów z gęstą pianką cremą
- Chococino (1 kapsułka z czekoladą i 1 kapsułka z mlekiem) - słodka, pachnąca gorąca czekolada 

Jeśli miałabym wybrać jedną z nich chyba miałabym niezły kłopot, ponieważ każda z nich jest na swój sposób inna. Każda z nich jest dobra na inną porę dnia czy też humorek. Uwielbiam Latte Macchiato i nie ważne czy to waniliowe czy też karmelowy bądź oryginalne. Za to Cafe au Lait jest bardzo dobra na poranną kawkę bądź też na wieczór jak nie chcemy pić czegoś mocniejszego. Natomiast moje dzieci uwielbiają Nesquika (szczególnie synek)  córcia uwielbia Chococino® - przy kolejnych zakupach na pewno znajdzie się w moim koszyku.

Copyright © 2014 ♥LoveMyLife♥ , Blogger