Zniszcz.Ten.Dziennik

Jakiś czas temu na instagramie wpadł mi w oko dość nietypowy książko-dziennik. "ZniszTenDziennik" bo tak brzmi jego tytuł a co to takiego można przeczytać na stronie: http://zniszcztendziennik.pl.
Ja już zamówiłam 2 egzemplarze, dla siebie i córci... i z niecierpliwością czekamy na przesyłkę...

http://ecsmedia.pl/c/zniszcz-ten-dziennik-b-iext26358843.jpgKsiążkę, której poświęcamy tego bloga, trudno sklasyfikować. Wydany przez Grupę Wydawniczą K.E. LIBER dziennik budzi mieszane uczucia. Cieszy, dziwi, a czasem nawet nieco irytuje.

Czym jest „ZNISZCZ TEN DZIENNIK”?

Zbiorem myśli, dziennikiem, kolorowanką, wydzieranką i grą w jednym. Dziennik ma też terapeutyczną moc. Pomaga rozładować emocje, wyrazić uczucia, śmiać się w głos i bawić na maksa.

„WRECK THIS JOURNAL” – światowy bestsellerbestseller_info

Książka autorstwa Keri Smith okazała się być strzałem w dziesiątkę i w błyskawicznym tempie w piętnastu krajach zyskała status bestselleru. Przyszedł czas na Polskę !!! Do dzieła!!!
Książka nie ma wartości literackiej – niewiele w niej słów. To rodzaj płótna, na którym czytelnik ma wyrazić siebie.
„W TRAKCIE TWORZENIA DZIENNIKA UBRUDZISZ SIĘ.
TWOJE UBRANIE POKRYJE SIĘ FARBĄ ALBO INNYMI DZIWNYMI SUBSTANCJAMI. ZAMOCZYSZ SIĘ. BĘDZIESZ PROSZONY O ZROBIENIE RZECZY, KTÓRE BĘDZIESZ PODDAWAĆ W WĄTPLIWOŚĆ. BĘDZIESZ UBOLEWAĆ, ŻE KSIĄŻKA ZNAJDUJE SIĘ W OPŁAKANYM STANIE. ZAMIENISZ DESTRUKCJĘ, KTÓRA CIĘ OTACZA, W KREACJĘ I ZACZNIESZ ŻYĆ TWÓRCZO !”
zniszcz_ten_dziennik_instrukcja
Dziennik jest fantastyczną inspiracją. W oparciu o książkę powstało setki tysięcy blogów, vlogów, filmów na You Tube oraz wpisów w mediach społecznościowych. Teraz kolej na Was! Niech „Zniszcz ten dziennik” wyzwoli w Was proces kreatywności.
TEKST POCHODZI ZE STRONY: http://zniszcztendziennik.pl/ksiazce/


Copyright © 2014 ♥LoveMyLife♥ , Blogger