Recenzja płynu dwufazowego z nowej serii Ziaja – Liście Zielonej Oliwki

Już od dłuższego czasu używam kosmetyków firmy Ziaja. Przypadły do gustu nie tylko mi ale również mojej niezmiernie opornej cerze. Skóra mojej twarzy jest niezwykle sucha i muszę uważać co stosuję. Chociaż nie powiem, dalej szukam mojego idealnego kremu do twarzy ;P

SONY DSC

OPIS PRODUKTU:

 

Ziaja liście zielonej oliwki seria oliwkowa płyn dwufazowy regenerujący i wzmacniający rzęsy, do demakijażu oczu i ust.

Oliwkowy płyn do demakijażu oczu i ust Ziaja...Dwufazowy płyn do demakijażu, pełni funkcję oczyszczającą, ale jednocześnie pielęgnuje i wzmacnia rzęsy. Usuwa wodoodporny, intensywny, nawet teatralny makijaż. Płyn dwufazowy Ziaja z serii oliwkowej liście zielonej oliwki z powodzeniem nadaje się dla osób noszących szkła kontaktowe. Bezzapachowy, nie zawiera barwników. Bezpieczny i delikatny dla wrażliwej skóry wokół oczu i ust.

  • Faza wodna płynu do demakijażu Ziaja liście zielonej oliwki, skutecznie nawilża i odświeża delikatną skórę wokół oczu.
  • Faza olejowa płynu do demakijażu Ziaja liście zielonej oliwki, zmiękcza naskórek i zapobiega napinaniu skóry w trakcie aplikacji.

Rewolucyjny dwufazowy płyn do demakijażu oczu Ziaja liście zielonej oliwki, zawiera odżywki wzmacniające rzęsy - witaminę E, olej oliwkowy i rycynowy.

 

Działania dwufazowego płynu do demakijażu Ziaja liście zielonej oliwki z serii Oliwkowej :

Ziaja dwufazowy płyn do demakijażu liście zielonej oliwki działa :

  • Oczyszczająco
  • Pielęgnująco
  • Usuwa wodoodporny, intensywny, nawet teatralny makijaż
  • Wzmacnia rzęsy
  • Może być używany bez problemu u osób noszących szkła kontaktowe.

Ziaja dwufazowy płyn do demakijażu – liście zielonej oliwki wskazania :

Ziaja liście zielonej oliwki, seria oliwkowa - oliwkowy płyn dwufazowy demakijaż oczu i ust może być używany przez wszystkich, do każdego rodzaju cery.

 

Substancje aktywne zawarte w płynie dwufazowym Ziaja liście zielonej oliwki :

  • Liście zielonej oliwki : zawierają oleuropeinę – naturalny przeciwutleniacz i substancję łagodzącą. Odświeżają i wzmacniają skórę oraz chronią przed transepidermalną utratą wody.


Sposób użycia płynu dwufazowego do demakijażu Ziaja liście zielonej oliwki :

Przed użyciem wstrząsnąć, aby wymieszać fazę wodną z olejową. Wymieszany płyn dwufazowy Ziaja liście zielonej oliwki nanieść na płatek kosmetyczny i wykonać demakijaż.
Używać z innymi produktami firmy Ziaja z serii oliwkowej.
Ziaja dwufazowy płyn do demakijażu – liście zielonej oliwki : Preparat testowany dermatologicznie i alergologicznie.

 

Ale wróćmy do testowanego właśnie nowego płynu dwufazowego do demakijażu z serii Liście Zielonej Oliwki. Co mogę powiedzieć po 2 tygodniach jego używania…

Po pierwsze jest bardzo wydajny, nie potrzeba go zbyt wiele, abym mogła zmyć codzienny makijaż oka – kreska + tusz do rzęs. Zostawia lekko tłustawą warstwę wokół oczu, ale dla mnie to nie minus a plus, mam bardzo suchą skórę i w tych miejscach jest to najbardziej widoczne, dlatego jest to dla mnie duży plus. A ze względu, że mam dość wrażliwe oczy to tu praktycznie nie zaobserwowałam żadnego podrażnienia czy łzawienia oczu.

Po drugie, jeśli chodzi o wzmocnienie rzęs… tutaj niestety jeszcze nie zaobserwowałam jakiejś zmiany, ale zbyt krótko używam tego płynu, aby zaobserwować jakieś zmiany.

I po trzecie, czy usuwa mocny makijaż?? Niestety tutaj nie wypowiem się, ponieważ mój makijaż jest bardzo delikatny i do takiego jest oczywiście jak dla mnie rewelacyjny.

Po zapoznaniu się z tym produktem jestem pewna, że już w kolejce do zakupu są kolejne produkty z tej serii.
Copyright © 2014 ♥LoveMyLife♥ , Blogger