Taras

W tym roku planujemy zabrać się za nasz taras. Musimy zrobić zadaszenie, zmienić meble, dobrać resztę dodatków.

kaboompics2.com_Coffee

Taras jest w prostokącie o wymiarach 6x3 m. Wyłożony “puzzlami”. Jeden jego kąt jest otoczony drewnianym parkanem. Pomalowany na kolor drewna czereśni. Bardzo mi się to podoba i co najważniejsze jesteśmy zasłonięci od wścibskich oczu ludzi przechodzących ulicą. Planujemy również wymianę okna w kuchni i zamianę go na drzwi tarasowe, aby można było bezpośrednio z kuchni wychodzić na taras.

 

Zadaszenie tarasu

 

1, 2, 3, 4, 5, 6

 

Meble tarasowe

Meble na taras najprawdopodobniej będą z technorattanu. W kolorze ciemnym. Są bardzo łatwe w utrzymaniu czystości, wytrzymałe.

1, 2, 3, 4

 

Dodatki

Dodatki takie, jak światełka typu cotton ball – uwielbiam je, doniczki – wysokie oraz prostokątne – na ulubione kwiaty czy też zioła. Myślę również nad zasłonkami… cos w tym stylu…


zasłonki

 


oświetlenie cotton ball


doniczki – oczywiście z technorattanu

1, 2, 3, 4,

 

Bardzo się cieszę na te zmiany… bo lubimy coś zmieniać, lubimy aby nasz dom i okolica domu wyglądały ładnie. W takim miejscu aż chce się odpoczywać. Planujemy również zmianę naszego basenu na większy i postawienie go w innym miejscu niż dotychczas. Na około będą drewniane parkany, takie jak przy tarasie oraz na płocie będą parawany z wikliny.

Jak widać wiele rzeczy planujemy, a ile uda nam się w tym roku zrobić, to już inna sprawa, ale dobrze mieć plany i po troszku je realizować.

 

Dzisiaj niedziela Palmowa… właśnie idziemy szykować się do kościoła z dzieciaczkami moimi, niestety mężuś jest w pracy, smutne są takie niedziele… ale już niedługo święta i będziemy cieszyć się, że jesteśmy wszyscy razem.

Miłej niedzieli dla Was wszystkich… trzymajcie się ciepło…

Copyright © 2014 ♥LoveMyLife♥ , Blogger